נורית – פרק ו'

אז הוחלט שהולכים לאט לבדוק את השטח. אחרי ששללו כל דרך להגיע אליה למצב של שיחה בארבע עיניים, הוחלט על ה"וואטסאפ". הערב הראשון היה הצלחה. הוא שלח לה הודעה, היא ענתה והם גלגלו שיחה אל תוך הלילה. כמה שהוא שמח. אחרי ההצלחה של הפעם הראשונה הגיע הערב השני. הוא שולח הודעה, עובר לו הזמן ואז היא עונה. מייבשת אותו כמו שצריך, בדיוק לפי הספר. ולך תסביר לו כזה דבר. ואולי היא עסוקה? אז אריה אמר לו לא לדבר איתה ביומיים הבאים. הוא לא הצליח להבין למה אבל ביצע.

וזה עבד, בפעם הבאה שהוא יצר קשר הם שוב דיברו. ושוב הוא היה בעננים. למחרת הוא יצר איתה קשר בשעות אחה"צ. אחרי רבע שעה שהיא לא ענתה הוא ייצר קשר עם אריה.

"אריה, היא לא עונה".

בסדר, ענה. יכול להיות שהיא עסוקה.

עברו הדקות ובסוף היא ענתה ואמרה לו שהיא צריכה להיכנס לתדריך בקן לגבי הטיול של פסח. בנקודה הזו זה כבר נראה מבטיח. למרות כל העומס, הילדה נותנת לו תשומת לב.

אחרי כמה ימים נוספים של שיחות, אריה הסביר לו שהגיע הזמן לקבל תשובות. ומה מתאים יותר מסרט? הוא קיבל הנחיה לגלגל את השיחה על סרטים, כדי לגלות מה הטעם שלה ואיזה סרט יהיה מעניין אותה לראות. את הסרט הראשון שהוא העלה היא כבר ראתה. עם השני כבר הייתה הצלחה. יש לנו מועמד זוכה. עכשיו אריה אמר לו. עכשיו תציע לה ללכת ביחד לסרט. מה עכשיו? הוא לא הבין. תשאל אותה עכשיו אם היא רוצה ללכת איתך ביחד לראות את הסרט? הכי גרוע, מה יקרה, שאל? היא תסרב. וזהו. אז לפחות תדע. עכשיו? הוא שוב שאל. מהסס כמו נדון למוות. כן, עכשיו!

אז הוא שאל…

אני עם דופק 200 הוא כתב לאריה לא מאמין שעשיתי את זה… ואז היא ענתה "בכיף, אבל אני עמוסה עכשיו." בחינות המגן, הטיול בצופים, ומיד אחרי זה אני טסה לאטליה עם המשפחה לשבוע. אחרי זה בכיף… איזה אושר… הוא שכב על המיטה שלו ולא האמין

ישששששששששששש …היא תצא איתי לסרט.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s